Cannes Lions Estonia

Festival Representative

Cannes Lions Festival koordineerib oma globaalset tegevust läbi ametlike esindajate/Official Country Representative võrgustiku. Marika Jahilo on festivali Eesti esindajana tegutsenud aastast 2004. Ametlik esindaja korraldab kõiki kohalikke Cannes Lions festivaliga seotud konkursse ja sündmusi: nimetab üliõpilase Roger Hatchuel Akadeemiasse; selgitab tiimi Youg Lions konkursile; nomineerib liikmeid rahvusvaheliste konkursside žüriidesse.

Cannes Lions Showcase

Cannes Lions Showcase

Cannes Lions Showcase toimub teisipäeval, 6. veebruaril kinos Artis. Seansid algavad kl 16, 17 ja 18 ja kestavad 90 minutit.

Seekord on filmide valiku ampluaa laiem kui eelnevatel aastatel - esindatud on nii loomingulised reklaamfilmid kui mõtlemapanevad case study'd, mis avavad nende loomise tagamaid ja strateegiat. Erilise tähelepanu all on sotsiaalsed kampaaniad, kus kunst ja sõnum põimuvad jõuliselt ning mõjusalt. Kinopublik saab kogeda inspireerivaid lugusid, mis kõnelevad ühiskondlikest teemadest ja püüavad muuta viimastel aastatel hullemaks muutunud maailma paremaks.

Ootame kinno kõiki valdkonna asjatundjaid ja reklaamimaailma entusiaste, et jagada ideid, kogemusi ning saada inspiratsiooni tulevikuks.

Filmid on inglise keeles ja/või ingliskeelsete subtiitritega.

Jälgi meid sotsiaalmeedias