Eurobest ametlik esindaja Eestis on Northern Lights Group

Cannes Lionsi korraldajate hilissügisene festival Eurobest segab kokku Euroopa mitmekesised kultuuritaustad, meeled, tajud ja teadmised. 

Ei ole vahet, kas sa tahad teada, miks ’seks ei müü’; kuidas BBC komöödiasarja stsenarist suutis asutada väga eduka sisuturundusagentuuri, mida ’krõbeduse teadus’ on õpetanud maailma parimale kokale või kus kohtub psühholoogia disainimõtlemisega. Kõigi nende küsimuste jaoks on mõni Eurobesti loeng.

Avatud õhkkonnaga seminarid ja tasemel loenguprogramm pakuvad igale osalejale võimaluse laadida oma inspiratsiooniakusid ning saada julgust originaalsete ideede elluviimiseks.

Eurobest on unikaalne. Tegu on ainukese ideedefestivaliga, mis vahetab iga aasta toimumiskohta. Stockholm, Lissabon, Hamburg, Antwerpen, Amsterdam ja Helsingi on võõrustanud festivali eelnevatel aastatel. 

Eurobest = loovus. Loovus on iga äriettevõtte käimatõmbav jõud, kõikide muudatuste ja arengute katalüsaator. Loovad lahendused on efektiivsemad, loovad ettevõtted on edukamad ja loovam kommunikatsioon suudab mõjutada kogu maailma käitumist.

Pakettide hinnad ja tutvustuse leiab Eurobesti kodulehelt.