Eurobest 2016 toimub 30. 11.-2. 12. Roomas – linnas, kuhu juba ajalooliselt kõik teed viivad.

Cannes Lionsi korraldajate hilissügisene festival segab kokku Euroopa mitmekesised kultuuritaustad, meeled, tajud ja teadmised. Ei ole vahet, kas sa tahad teada, miks ’seks ei müü’; kuidas BBC komöödiasarja stsenarist suutis asutada väga eduka sisuturundusagentuuri, mida ’krõbeduse teadus’ on õpetanud maailma parimale kokale või kus kohtub psühholoogia disainimõtlemisega. Kõigi nende küsimuste jaoks on mõni Eurobesti loeng.

Kõnelejate hulgas on #WomenNotObjects kampaaniaga kuulsust kogunud Madonna Badger (Badger & Winters), UK üks hinnatumaid komöödiastsenariste Joe Wade (Don't Panic), mitmekordne Eurobesti žürii esimees Bruno Bertelli (Publicis Worldwide), eksperimentaalpsühholoog Dr Charles Spence (Oxfordi ülikool) jpt.

Avatud õhkkonnaga seminarid ja tasemel loenguprogramm pakuvad igale osalejale võimaluse laadida oma inspiratsiooniakusid ning saada julgust originaalsete ideede elluviimiseks.

Eurobest on unikaalne. Tegu on ainukese ideedefestivaliga, mis vahetab iga aasta toimumiskohta. Stockholm, Lissabon, Hamburg, Antwerpen, Amsterdam ja Helsingi on võõrustanud festivali eelnevatel aastatel. 

Eurobest = loovus. Loovus on iga äriettevõtte käimatõmbav jõud, kõikide muudatuste ja arengute katalüsaator. Loovad lahendused on efektiivsemad, loovad ettevõtted on edukamad ja loovam kommunikatsioon suudab mõjutada kogu maailma käitumist.

Rooma ootab meid 30. novembrist 2. detsembrini!

Pakettide hinnad ja tutvustuse leiab Eurobesti kodulehelt.